Close

PRODEJ LYŽÍ

Prodej lyží AUGMENT

U nás máte dvě možnosti nákupu lyží:

1. pořídit si vámi zapůjčené lyže

2. zakoupit nové ve stejném modelu

V obou případech vám cena půjčovného bude odečtena z pořizovací ceny lyží.

ZÁVODNÍ LYŽE

První nová značka lyží po 21 letech ve Světovém poháru

Závodní lyže jsou naší DNA. AUGMENT byl založen, aby měli všichni závodníci stejnou možnost vyniknout. Tvoříme závodní lyže pro vás bez jakýchkoliv rozdílů od lyží Světového poháru. Všechny jsou vyráběny z těch nejlepších materiálů na stejné výrobní lince stejnou metodou.

Všichni naši lyžaři na jakékoliv úrovni s jakýmikoliv lyžemi jsou součástí našeho týmu. Naši vývojáři sbírají data a postupně je analyzují a neúnavně vylepšují každý model. Jako člena našeho týmu vás můžeme ujistit, že vaše nové lyže jsou tvořeny z těch nejposlednějších vědomostí a udělají vás rychlými. Všechny lyže jsou připraveny vítězit ve Světovém poháru.

NA SJEZDOVKU A DO VOLNÉHO TERÉNU

Jestli závodíte nebo jezdíte pouze pro potěšení – každý den s našimi lyžemi je dobrodružství!

Jestli jsou ideál vaší jízdy dokonalé oblouky, pravděpodobně hledáte lyže jako Augment SC nebo Augment All Mountain Titanal 77, které vám dopřejí preciznost, stabilitu a přilnavost, získané z lyží Světového poháru.

Naše Sport carvingové lyže jsou optimalizovány pro upravené sjezdovky, dokonce i na černé ledovaté sjezdovky. Pro zkušené lyžaře, kteří chtějí být rychlí v oblouku za jakýchkoliv podmínek, jsou ideální All Mountain TiCarbon 77.

augment-sports.com